RPG.Duos-Zone.ro


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG.Duos-Zone.ro
RPG.Duos-Zone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Admin An3TriCk

2 participanți

In jos

Cerere Admin An3TriCk Empty Cerere Admin An3TriCk

Mesaj Scris de An3TriCk Vin Noi 25, 2016 9:53 pm

Nume Real:Merchisan Bogdan-Florin
Nume in Joc:An3TriCk
Descrie-te in minim 5 cuvinte :Salut,eu sunt Merchisan Bogdan locuiesc in Bucuresti si am varsta de 14 ani.In viata de zi cu zi cam zilnic merg la scoala (inafara de sambata si duminica).Dupa ce vin de la scoala ma pun direct la pc.In timpul liber mai ies si eu cu prieteni la un suc la un fotbal depinde si de dispozitia mea si de vremea de afara.Daca o persoana este buna,sincera nu vad niciun obstacol sa nu putem fi prieteni.Nu imi sta in fire sa injur jignesc doar in momentele extreme in care ma enervez,dar nu sunt chiar asa usor de nervat.Daca vad ca un om merita ajutat il ajut cu cea mai mare placere.Locuiesc in orsaul bucuresti.In vacanta de vara merg cu familia in excursi la munte/mare la tara(la bunici mei) unde acolo mai am niste prieteni cu care ies seara la pod ( un loc unde ne intalnim si ne distram).Acolo aducem diferite chesti,mini petarde si facem numai prostii.Aici la oras am niste prieteni foarte buni care imi petrec majoritatea timpului cu iei.In general la scoala ma descurc cat de cat bine si sa zicem ca incep sa excelez.Nu prea sunt pasionat de facebook.instagram site-uri de socializare in general deoarece nu le inteleg sensul sa faci niste poze si sa astepti sa comenteze alti la ele sau sa te critice.In general eu sunt o persoana timida,dar uneori pot vi si indrazneata.Cand ma vezi par un copil cuminte,dar cand ma cunosti mai bine nu prea sunt asa.Daca imi pui un calculator in fata asi putea sa stau o saptamana la el fara sa ma plictisesc deoarece mereu imi gasesc ceva de facut,ba sa ma joc cu prietenei sau sa ma intresezi in scopuri de dezvoltare ori de redare a videouri-lor de pe YouTube.De obicei temele le fac in graba deoarece ma grabesc repede la PC ca sa mai explozerez lumea internetului.In fiecare zi sunt in cautare de ceva nou,intresant care sa te intrige sa afli cat mai mult deoarece asa nu asi avea ce face.Cam aceste sunt eu.
Motivul pentru care vrei sa intri in staff-ul RPG.Multy-Zone.ro?(minim 20 de cuvinte) Deoarece am experienta si vreau sa ajut cat mai mult comunitatea.
Ore petrecute pe server(obligatoriu)In jur de 15 ore,dar o sa fac mult mai multe.
Poza /stats (obligatoriu):II trimit lui Denis pe skype.
Cate ore esti dispus sa petreci zilnic pe server:In jur de 4-5 ore,depinde si de zi.
Ai posibilitatea de a filma?[/center][/color]:Da am posibilitatea.


Ultima editare efectuata de catre An3TriCk in Vin Noi 25, 2016 10:24 pm, editata de 2 ori
An3TriCk
An3TriCk

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/11/2016

Sus In jos

Cerere Admin An3TriCk Empty Re: Cerere Admin An3TriCk

Mesaj Scris de Kelton. Vin Noi 25, 2016 9:56 pm

@An3TriCk aplicatie respinsa. Doresc o aplicatie foarte dezvoltata pentru admin, una facuta cu multa munca, la descriere vreau aproximativ 200 de cuvinte, nu numai 5 cum scrie acolo.

Kelton.

Mesaje : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/11/2016

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum