RPG.Duos-Zone.ro


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

RPG.Duos-Zone.ro
RPG.Duos-Zone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Model cerere helper

3 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Model cerere helper - Pagina 2 Empty Re: Model cerere helper

Mesaj Scris de Irinel123 Vin Noi 25, 2016 10:20 pm

Nume Real:Irinel si am 13 ani imi place Gta San Andreas si ma joc mereu cadn vin de la scoala cate 5,6 ore dupa ce imi fac temele de scoala.
Nume in Joc:MikeRFX unu membru foarte bun de pe server si foarte bun cu arma Desert Deagle si un prieten cat de cat cu Kelton.
Descrierea mea in 5 cuvinte:Stau in orasul Valcea si este foarte bine aici ma distrez cu prieteni mei si colegi mei de scoala La Tara.
Motivul pentru care vreau in staff este:Imi place sa invat Mai multe comenzi si sa ajut playeri care sunt noi pe serverul Rpg.Multy-Zone.Ro un server minunat.
Ore facute de mine pe server:Am 21 de ore facute de mine pe server jucand cate 5,6 ore cum am zis si prima data.Eu ma mai joc pe server si cu fratele meu mai mare.
Cat despre poza nu pot sa fac pentru ca nu merge tasta f8 asa ca nu pot face poza imi cer mii de scuze bafta cu serverul all.Kelton un admin foarte tare care il respect foarte mult.

Irinel123

Mesaje : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/11/2016

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum